Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Chiny Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Firmy przestrzegające polityki jakości „postrzegania jakości jako życia, dążenia do rozwoju z wysoką jakością”, dokładają wszelkich starań, aby budować markę przedsiębiorstwa i starają się wspólnie chronić piękne środowisko ludzkie.

  Firma zawsze dąży do osiągnięcia celu, jakim jest „tworzenie najwyższej wartości dla klientów” i podąża drogą innowacji technologicznych i rozwoju.
  Inwestuj ponad 500 000 juanów w badania i rozwój każdego roku, polegając na krajowych renomowanych szkołach wyższych i uniwersytetach oraz instytutach badań naukowych, aby stale wprowadzać nowe
  Technologia, nowe materiały i nowe procesy są wykorzystywane do aktualizacji technologii produktów i opracowywania nowych produktów.

 • OEM / ODM
  GOAYI ma zaawansowane zarządzanie produkcją, a także wprowadza innowacje techniczne w celu zapewnienia wszelkiego rodzaju grzejników elektrycznych. OEM jest również mile widziany.

  Produkty z nagrzewnicami elektrycznymi cieszą się nie tylko sukcesem w Chinach, ale są również eksportowane do ponad 180 krajów i regionów na świecie, w tym: do Niemiec, Japonii, Włoch, Rosji, Japonii, Korei Południowej, Turcji, Brazylii, Indii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich , Arabia Saudyjska i inne kraje. Produkty o dobrej jakości są mile widziane i chwalone.

 • R & D

  GAOYI ma profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie grzejników elektrycznych o dobrej jakości i wysokiej stabilności.

  GAOYI otrzymuje 21 patentów krajowych, szereg kluczowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Chen Yumin

Tel: 13852993488

Faks: 86-511-88366818

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)