Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd

Chiny Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co., Ltd
Ilość pracowników : 1~183
Coroczne wyprzedaże : 7 million-7.5 million
Rok założenia : 2011
pc Export : 40% - 50%
Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co., Ltd. stale się rozwija i rozwija dzięki wsparciu i opiece przyjaciół z różnych środowisk. Firma zatrudnia ponad 183 pracowników, z czego 18% to pracownicy profesjonalni i techniczni. Firma zajmuje powierzchnię ponad 60 000 metrów kwadratowych, a powierzchnia zabudowy wynosi ponad 20 000 metrów kwadratowych. Firma opracowała kompletne zestawy urządzeń produkcyjnych do sterowania numerycznego, cięcia, składania, dziurkowania, zwijania, spawania itp. Roczna zdolność produkcyjna może osiągnąć 50 milionów.

Nasza firma jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji pneumatycznego transportu i elektrycznego odpylania oraz elektrycznych produktów odpylania dla elektrowni cieplnych i przemysłu ochrony środowiska. Sukcesywnie opracowuje pneumatyczne urządzenia inżynieryjne do transportu i maszyny masowe, mieszalniki i zgazowanie powietrza do magazynowania popiołu. Zbiorniki, urządzenia do drzwi zgazowujących i inne produkty. Niestandardowe wyposażenie dla wyposażenia pomocniczego elektrowni i różnego rodzaju części zamiennych do jednostek; różne rodzaje elektrycznych systemów sterowania ogrzewaniem; Elektryczne nagrzewnice powietrza DYK; Grzejniki elektryczne płytowe DYB; Grzejniki elektryczne z izolacją termiczną DYB (B); Grzejniki elektryczne JZ track i inne produkty.

Firma kładzie szczególny nacisk na przyciąganie talentów oraz rozwój naukowy i technologiczny. Podpisała długoterminowe umowy o współpracy technicznej z jednostkami badawczymi, takimi jak Uniwersytet Południowo-Wschodni i Shanghai East China Design Institute, sukcesywnie rozwijała sprzęt inżynierii transportu pneumatycznego i maszyny masowe, mieszalniki i zgazowanie powietrza do przechowywania popiołu. Zbiorniki, urządzenia do drzwi zgazowujących i inne produkty.

Firma zawsze przyjmuje wiodącą technologię produktów, produkty najwyższej jakości, kompletne urządzenia do testowania i testowania, szybką i przemyślaną obsługę posprzedażną jako swój cel korporacyjny, i przeszła certyfikację systemu zapewnienia jakości ISO9001-2000.

Jakość produktów i dobra reputacja, nasze produkty są nie tylko udaną sprzedażą w Chinach i zostały wywiezione do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: do Niemiec, Japonii, Włoch, Rosji, Japonii, Korei Południowej, Turcji, Brazylii , Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i innych krajach, produkty są mile widziane i chwalone.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Gaoyi Electric Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Chen Yumin

Tel: 13852993488

Faks: 86-511-88366818

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)